Florka

12 czerwca 2024

Waga Brak danych

Florka czeka na wirtualnego opiekuna

Florka- Wspaniały maluch szuka kochającego domku. Kocha człowieka całym sobą , uwielbia być głaskanym. Można spędzić z nim godziny na zabawie i przytulaskach, jemu to się nie nudzi, jest po prostu cudowny. Niestety Nasz kochany kociak ma problemy z chodzeniem , i potrzebna będzie operacja jednak jemu to żaden sposób nie przeszkadza w zabawie i psotach. Mamy jednak nadzie-ję że nikogo to nie zniechęci i znajdzie się kochający domek dla naszego kochanego rozrabiaki.

Kot, który trafia do naszego schroniska, objęty jest 14-dniową kwarantanną.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, kot zostaje zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i szukamy dla niego nowego opiekuna.